Туристів закликають не ходити в Карпати через погіршення погодних умов

Туристів закликають не ходити в Карпати через погіршення погодних умов Фото: з вільних джерел

У Карпатах дуже похолодало і випав сніг. За таких умов, дуже легко збитися з наміченого маршруту, втратити відомі орієнтири, опинитися у незнайомих і небезпечних місцях, тому рятувальники закликали утриматися від походів,передає "Громадське". Об этом сообщает tp0612.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Тим, хто все-таки зважиться на таку подорож, варто пам’ятати, що безпека в горах залежить від багатьох факторів, зокрема — належної підготовки, організованості, дисципліни, дотримання елементарних правил безпеки, відповідно підібраних одягу, взуття тощо, а також — від знання місцевості та її природних перешкод", — наголосили рятувальники.

Вони також нагадали про головну вимогу — зареєструватися й отримати консультацію працівників гірської пошуково-рятувальної служби щодо обраного маршруту і можливого погіршення погодних умов.

Також у ДСНС дали поради туристам, які вирушають у туристичний похід:

— обов’язково інформуйте своїх близьких і знайомих про проходження вашого маршруту й очікуваний час повернення з походу;

— уникайте походів поодинці, ходіть групами не менше 3 людей;

— переконайтеся, що ваше екіпірування відповідає вимогам походу; візьміть з собою достатню кількість їжі та води (зігріваючі напої — чай, кава), а також необхідний теплий одяг та взуття і медикаменти;

— поцікавтеся умовами місцевості і прогнозом погоди;

— обов’язково візьміть з собою перевірені туристичні карти.

Нагадаємо, що уночі сьомого — дев’ятого жовтня у північних, західних та центральних областях очікуються сильні заморозки у повітрі від нуля до мінус п’яти градусів.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/turystiv_zaklykayut_ne_hodyty_v_karpaty_cherez_pogirshennya_pogodnyh_umov_301440.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя